Vtipy 1

20. listopadu 2008 v 17:09 | Queen* |  vtipy
Čech v mraveništi
Vsadí se Čech, Američan a Rus kdo vydrží nejdýl sedět v mraveništi. První si sedne Rus, vydrží tam 5 minut a pak s napuchlým zadkem odchází. Sedne si Američan a po půl hodině s nářekem odchází. Poslední jde Čech, vydrží dvě hodiny a pak v klidu vstane. Rus a Američan se diví: "Člověče jak si to dokázal?" "No, já si prdnul a oni pochcípali!"

Papamobil a blondýnka
Běží blondýnka za Papamobilem. Papež Jan Pavel II. to vidí a řekne řidiči, aby zastavil. Ochranka mu říká, že by to mohla být špionka, nebo dokonce atentátnice. Ale papež namítne, že se třeba chce jenom vyzpovídat. Tak tedy auto zastaví a počkají na blondýnku. Když je blondýnka doběhne, udýchaně vyhrkne:"Jeden kopeček jahodové a jednu vanilkovou!"

Záletný tatínek
Přijde Mařenka za tatínkem a říká: "Tati já chodím s Pepíčkem od vedle." Nó, víš Mařenko, nemůžeš s ním chodit, já jsem se v mládí zapomněl a Pepíček je tvůj brácha." Mařenka s pláčem uteče. Druhý den se přijde pochlubit tatínkovi: "Tati já chodím s Honzíkem od naproti." "Nó, já jsem se v mládí zapomněl a Honzík je tvůj brácha." Mařenka se smutně podívá na maminku a ona se usměje a řekne: "Ale klidně můzeš, ty taky nejseš tatínkova."

Blbí medvědi
Jdou dva lední medvědi po poušti a jeden řekne: "To tu muselo být velký náledí, že to tu tak posypali."

Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho : Co by se stalo, kdybych Vám uřízl jedno ucho? Neslyšel bych. A co by se stalo, kdybych Vám uřízl obě uši? Neviděl bych. Jak to? podiví se psychiatr. Spadly by mi brejle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šupy Šupy | Web | 20. listopadu 2008 v 17:15 | Reagovat

Ahoj stav se u me na blog a zapoj se do bleskowky..je tam taky SONS tak hlasuj .. diky a sry za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama