Ako dať stránku do vyhľadávača?

20. listopadu 2008 v 16:53 | Queen* |  návody
V poslední době votravuje děsně moc lidí se zvýšením návštěvnosti tvého blogu. Že se musíš někam zaregistrovat a pak ti přibyde asi 500 lidí, tak za prvý, tomu nevěřim, za druhý je to podvod a za třetí je to na nic, protože já chci vidět čísla lidí, který mi na blog opravdu choděj a ne něco, co si vymyslí kde kdo... Možná se vám teď zdá, že sem někoho urazila, že sem ho označila za podvodníka, ale fakt to tak neni, jenom jsem chtěla na tohle říct svůj vlastní názor a taky vám nebrání se k tomu vyjádřit, i když si třeba myslíte pravej opak, co já, tak to napište klidně do komentů, mě to neva, ale bez sprostých slov, nadávek atd...!!! Díkes!! ;)
A teď už k zvýšení návštěvnosti, kterou doporučuju já!! ;)
celý článek

  • dejte si URL svého blogu na různé své profily
  • Řekni URL tvého blogu kamarádům (ale ať je to neotravuje!!)
  • A pak mám ještě jeden spolehlivej tip!!!:
Taky mooooc doporučuju zaregistrovat si zadáčo svůj blog do vyhledávačů, protože vyhledávače se snaží najít všechny možné stránky, tak to usnadněte a tím si také možná najdete oblíbenost svého blogu (samozřejmě se musí počítat i s odpůrci blogu...).
Pro zaregistrování do různých vyhledávačů click na odkazy!! ;)
Seznam.cz
Centrum.cz
Atlas
Jyxo
Chci jenom upozornit, že přidání do vyhledávacího katalogu nebude nejspíš hned. Někdy to trvá den,2, někdy i týdny, ale vyčkejte!! ;) Většinou po vás chtějí mail, tím vás pak kontaktujou, že byl váš odkaz přidán do katalogu vyhledávání atd...
Jinak, pokud se ještě někdo chce na něco zeptat, no problema...:o)
ZDROJ:wooooooooooo.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama